Menu
عکس های غمگین پیکوفان

منابع درآمدی اضافه‌شده به بودجه با اولویت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان هزینه می‌شود – دانلود داشنجویی

دانلود دانشجویی

سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: نمایندگان تلاش دارند تا افزایش منابع درآمدی دولت در بودجه ۹۸ منابع حاصله برای کمک به اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر و کاهش فقر در جامعه هزینه شود.

وی افزود: به عنوان مثال روز گذشته نمایندگان تصویب کردند که هزینه خوراک پتروشیمی‌ها تا دو برابر افزایش پیدا کند که این افزایش قیمت حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان درآمد را به همراه دارد و اولویت اصلی مجلس برای هزینه‌کرد این گونه درآمدها برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: اولویت نمایندگان در ارتباط با کمک به اقشار آسیب‌پذیر و کاهش فقر در جامعه در بودجه ۹۸ هزینه‌کرد منابع درآمدی ایجاد‌شده برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، رتبه‌بندی معلمان و نیز بهبود وضعیت معیشتی کارگران است.

ذوالقدر خاطرنشان کرد: یک مشکلی که ما با آن مواجه هستیم این است که افزایش ۲۰ درصدی حقوق برای بازنشستگان با سابقه ۲۵ سال در بودجه ۹۸ اعمال نمی‌شود و ما تلاش داریم تا با ارائه پیشنهاداتی این گروه از بازنشستگان نیز مشمول افزایش ۲۰ درصدی حقوق شوند.

وی در پایان گفت: قیمت حامل‌های انرژی و ازجمله بنزین در بودجه ۹۸ افزایش پیدا نمی‌کند مگر اینکه در الحاقی‌های ماده واحده، پیشنهاد‌ی برای افزایش قیمت حامل‌های انرژی ارائه و تصویب شود اما تاکنون مجلس مصوبه‌ای برای افزایش قیمت حامل‌های انرژی ازجمله بنزین در سال ۹۸ در جریان بررسی بودجه نداشته است.

انتهای پیام/

دانلود مقاله و کتاب و عکس پروفایل و جزو های شبکه های کامپیوتر ی دانشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *