Menu
عکس های غمگین پیکوفان

مصالح ساختمانی بی‌کیفیت در کردستان تولید می‌شود – دانلود پروژه و پایان نامه http://baaa.ir

دانلود دانشجویی

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مدیرکل استاندارد و کارکنان استان عصر امروز با معاون سیاسی ـ امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان دیدار و گفت‌وگو کردند؛ در این دیدار بر ضرورت وجود مسکن استاندارد با استفاده از مصالح ساختمانی با کیفیت تاکید شد.

ژیلا یزدانی، مدیرکل استاندارد کردستان اظهار داشت: متأسفانه در استان شاهد تولید مصالح ساختمانی بی‌کیفیت هستیم که توسط تعدادی از واحدهای تولیدی فاقد پروانه استاندارد تولید می‌شوند.

وی افزود: حق مردم داشتن مسکن استاندارد است و این امر تنها در گرو تولید مصالح ساختمانی با کیفیت ممکن خواهد شد.

یزدانی از معاون سیاسی ـ امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان درخواست همراهی نیروی انتظامی‌با کارکنان استاندارد در زمان انجام اقدام قانونی برای واحدهای تولیدی متخلف را کرد.

مصالح ساختمانی چیست؟
45 روز از وعده وزیر راه گذشت؛ کارت مصالح ساختمانی عملیاتی نشد
نقدی بر برنامه مسکنیِ وزارت راه؛ کارت مصالح ساختمانی گفتار درمانی است

حسین ‌خوش‌اقبال، معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و خدمات کارکنان اداره‌کل استاندارد گفت: در همایش فرمانداران استان از استاندارد دعوت به‌عمل می‌آید تا انتظارات خود را از فرمانداران مطرح کنید.

وی افزود: در شورای تأمین استان مسئله تولید مصالح ساختمانی غیر استاندارد مطرح و باید برخورد‌های لازم انجام شود و فرمانداران نیز ضمن پیگیری، این امر مهم را در شهرستان‌ها اجرا و کنترل کنند.

معاون سیاسی-امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: باید از استفاده از مصالح ساختمانی غیر استاندارد و بی‌کیفیت در ساخت‌وساز خودداری و اصول ایمنی لازم رعایت شود.

انتهای پیام/ش

دانلود مقاله و کتاب و عکس پروفایل و جزو‌های شبکه‌های کامپیوتر ی دانشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *