Menu
عکس های غمگین پیکوفان

طرح احسان حسینی در استان گلستان اجرا می‌شود – http://baaa.ir

دانلود دانشجویی

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، اسکندر اسکندری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح احسان حسینی در استان اظهارداشت: طرح احسان حسینی با استفاده از ظرفیت مساجد، تکایا و هیئت‌های مذهبی برای جمع‌آوری نذورات مردمی‌به منظور کمک به مددجویان و نیازمندان این استان اجرا می‌شود.

وی بابیان اینکه ساماندهی نذورات مردمی‌برای توزیع بین نیازمندان جامعه از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح در ماه محرم و صفر است، افزود: مردم نیکوکار، عزاداران حسینی و هیئت‌های مذهبی می‌توانند در قالب اجرای طرح احسان حسینی نذورات خود را به نیازمندان و مددجویان کمیته امداد اهدا کنند.

اسکندری با توجه به اینکه ماه محرم فضای معنوی بسیار مناسبی برای یاری‌رسانی به محرومان جامعه است تصریح کرد: 92 مرکز نیکوکاری کمیته امداد سراسر استان آماده دریافت کمک‌ها و نذورات مردمی‌برای کمک به مددجویان تحت حمایت هستند.

تجمع بزرگ عزاداران حسینی روز تاسوعا در گلستان برگزار می‌شود
محدودیت‌های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در کرج اعمال می‌شود
محدودیت‌های ترافیکی  ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در خراسان جنوبی اعلام شد

وی افزود: عزاداران حسینی می‌توانند در ایام سوگواری ماه محرم و صفر با کمک‌های خود در برپایی سفره‌های اطعام، توزیع غذای گرم و سبد غذایی در تأمین بخشی از نیازهای ضروری اقشار بی‌بضاعت مشارکت کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد: خیران گلستانی سال گذشته با اهدای کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون تومان در طرح احسان حسینی مشارکت کردند.

 وی یادآور شد: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری درسطح استان تا پایان ماه صفر آماده‌ دریافت و توزیع انفاق و احسان عاشقان سیدالشهدا (ع) است، همچنین نیکوکاران نیز می‌توانند از طریق شماره حساب‌ 0111804689008 و یا شماره کارت 6037991899970226 کمیته امداد نزد بانک ملی کمک‌های خود را اهدا کنند.

انتهای پیام/ ع

دانلود مقاله و کتاب و عکس پروفایل و جزو‌های شبکه‌های کامپیوتر ی دانشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *