Menu
عکس های غمگین پیکوفان

ده روسی: قصد دارم در آینده مربی شوم؛ با یک ساندویچ و نوشیدنی روی سکوهای المپیکو، به تشویق رم خواهم پرداخت – دانود عکس و دانلود فایل و دانلود اهنگ و دانلودها

دانلود فایل و تبلغیغات

طرفداریدنیله ده روسی،‌هافبک 35 ساله ایتالیایی که تمام دوران فوتبالش را در رم سپری کرده، در پایان فصل و پس از اتمام قراردادش با رم، از این تیم جدا خواهد شد. به گزارش وب سایت رم، دنیله ده روسی در کنفرانس خبری خداحافظی خود با این باشگاه گفت:

من و رم یکدیگر را انتخاب کردیم. عشق زیادی میان من و رم وجود دارد، چه در الان و چه در آینده. در آینده، با یک ساندویچ و نوشیدنی الکلی روی سکوهای المپیکو خواهم نشست تا دوستانم در درون زمین را تشویق کنم. اگر می‌توانستم به عقب بازگردم، شاید چند لحظه خاص را تغییر می‌دادم اما چیزی از وفاداری‌ام به رم را تغییر نمی‌دادم. اگر یک چوب جادویی داشتم، چند جام دیگر را به ویترین افتخاراتم اضافه می‌کردم.

چند وقت پیش متوجه شدم که باشگاه قصد دارد در خصوص من تصمیم گیری کند. من تقریبا 36 ساله‌ام و می‌دانم که فوتبال چگونه است. با این حال نخواستم تا در راه کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، حواس‌ها را به سوی آینده‌ام پرت کنم. از مدیران بابت پیشنهاد برای پیوستن به کادر مدیریتی تشکر می‌کنم، از آن‌ها ممنونم و به آن‌ها احترام می‌گذارم اما هنوز حس می‌کنم یک بازیکن هستم. موافق این نیستم که چنین تصمیمی‌فقط باید توسط شخص من گرفته می‌شد. کار باشگاه این است تا چنین تصمیماتی بگیرد. خوشحال نیستم اما گله‌ای هم از باشگاه ندارم. این تصمیمی‌است که باید آن را بپذیرم.

در نهایت، دوست دارم یک مربی شوم. در حال حاضر، توان مدیریتی را در خودم نمی‌بینم اما در رم، چنین پستی باارزش خواهد بود. باید بروم و در خصوص مربیگری مطالعه کنم. راهی طولانی پیش روی من است. همیشه عاشق رم بوده ام. توصیه ام به هواداران این است که حامی‌این تیم باشند. این رم، تیم خوبی است و شایسته احترام است. اهل رم بودن، هنوز هم در این باشگاه مهم است و هنوز هم بازیکنانی چون فلورنتزی و پلگرینی در باشگاه رم هستند که اهل همین شهر باشند. با این حال، فلورنتزی و پلگرینی نباید از من تقلید کنند بلکه باید راه خودشان را در پیش بگیرند.  

درج آگهی و دانلود عکس و ویرایش عکس پروفایل

3 thought on ده روسی: قصد دارم در آینده مربی شوم؛ با یک ساندویچ و نوشیدنی روی سکوهای المپیکو، به تشویق رم خواهم پرداخت – دانود عکس و دانلود فایل و دانلود اهنگ و دانلودها

  1. مریم شوقی گفت:

    سلام من امیر هستم. این سایت خیلی بده افرین ارسال دقیق

  2. این یک متن تستی است. علی

    1. حسن گفت:

      باشه خوش باش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *