Menu
عکس های غمگین پیکوفان

جعفری: حق حاکمیت سوریه بر جولان اشغالی مخدوش نمی‌شود – دانلود دانشجویی http://baaa.ir

دانلود دانشجویی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «بشار الجعفری»، نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد بار دیگر حملات هوایی رژیم صهیونیستی به سوریه را محکوم کرد و گفت که آمریکا مسبب این حملات است.

آقای جعفری که شامگاه سه‌شنبه (دوم بهمن) در نشست شورای امنیت سازمان ملل در مورد اوضاع غرب آسیا در این شورا سخنرانی می‌کرد، گفت که نیروهای اشغالگر صهیونیستی دست به تجاوز به خاک سوریه زدند و اگر حمایت‌های نامحدود آمریکا و شکست‌های شورای امنیت در اجرای قطعنامه‌هایش نبود، این تجاوزها صورت نمی‌گرفت.

او گفت که رژیم صهیونیستی در سوریه از گروه‌های تروریستی حمایت کرده است با این حال، شورای امنیت این اقدام تل‌آویو را هنوز محکوم نکرده است.

به گزارش خبرگزرای رسمی سوریه (سانا)، بشار الجعفری در مورد اشغال‌گری رژیم اشغالگر قدس در بلندی‌های جولان اشغالی سوریه نیز گفت که بازپس‌گیری این منطقه از خاک سوریه قابل مذاکره نبوده و به هیچ وجه نمی‌شود از آن عقب‌نشینی کرد.

او گفت که تداوم حمایت‌های آمریکا، انگلیس و فرانسه در نقش شاهدان دروغین و ممانعت از شوری امنیت در اجرای وظایف و مسئولیت‌هایش هرگز نمی‌تواند مانع از این شود که سوریه حقش در دفاع از خود و بازپس‌گیری جولان اشغالی صرف نظر کند.

او تأکید کرد: «باز پس‌گیری جولان اشغالی سوریه حق ثابت این کشور است و هرچه قدر هم زمان بگذرد، مخدوش نمی‌شود».

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل گفت که تلاش‌های اسرائیلی‌ها برای تغییر اوضاع در جولان اشغالی سوریه محکوم به شکست بوده و این گونه تلاش‌ها هرگز نمی‌تواند به هیچ نحوی از انحاء، حق قانونی و حاکمیتی سوریه بر این منطقه را نقض کند.

او دلایل عدم ثبات و پیشرفت منطقه غرب آسیا را تداوم اشغالگری و ساخت شهرک‌های صهیونیست‌نشین در سرزمین‌های اشغالی و تلاش برای نابودی آرمان فلسطین دانست.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یکشنبه این هفته با نقض حریم هوایی لبنان به مناطقی در جنوب شهر دمشق، پایتخت سوریه حملاتی انجام دادند که پدافند هوایی سوریه آن را ناکام گذاشت.

انتهای پیام/
 

دانلود مقاله و کتاب و عکس پروفایل و جزو های شبکه های کامپیوتر ی دانشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *