Menu
عکس های غمگین پیکوفان

استوارت پیرس: لیگ برتر سال ها تحت سلطه لیورپول و منچسترسیتی خواهد بود؛ تیم های دیگر فاصله بسیار زیادی با این دو تیم دارند – دانلود فایل و عکس و فیلم فایل 313

دانلود فایل و تبلغیغات

طرفداری – استوارت پیرس بازیکن سابق وستهم، معتقد است که لیگ برتر انگلستان، سال‌ها تحت سلطه لیورپول و منچسترسیتی خواهد بود. این دو تیم در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر، عملکرد فوق العاده ای داشتند و در حال حاضر، شانه به شانه هم، برای قهرمانی در این رقابت‌ها، تلاش می‌کنند. تنها سه بازی به پایان رقابت‌ها باقی مانده و شاگردان گوردیولا، با 89 امتیاز و یک امتیاز بیشتر نبست به لیورپول 88 امتیازی، در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند. 

به گزارش skysports، سرنوشت قهرمانی در دستان منچسترسیتی است. سیتیزن‌ها در صورت پیروزی در سه بازی باقی مانده اشان، با 98 امتیاز قهرمان لیگ برتر خواهند شد. با فرض پیروز شدن لیورپول در سه بازی باقی مانده، این تیم با 97 امتیاز نایب قهرمان لیگ برتر خواهد شد که احتمالا یک رکورد در این زمینه، محسوب می‌شود. از طرف دیگر، بین لیورپول به عنوان تیم دوم و تاتنهام که در رتبه سوم جدول لیگ برتر قراردارد، 18 امتیاز اختلاف وجود دارد و اسپرز، منچستریونایتد، چلسی و آرسنال نیز، برای قرار گرفتن در جمع تاپ فور و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، رقابت سخت و تنگاتنگی با هم دارند. استوارت پیرس اما، در گفت و گویی عنوان کرد:

لیورپول و منچسترسیتی، با بقیه تیم‌های لیگ برتر، فرسنگ‌ها فاصله دارند. تاتنهام که در رده سوم جدول قرار دارد، در یازده بازی شکست خورده، در حالی که لیورپول به عنوان تیم دوم، تنها یک بار طعم شکست را تجربه کرده است. بنابراین، تیم‌های دیگر، اگر می‌خواهند فاصله اشان را با این دو تیم کم کنند، باید عملکرد این چنینی داشته باشند. فکر می‌کنم رقابت قهرمانی بین این دو تیم، برای سال‌های زیادی ادامه داشته باشد. به عقیده من در حال حاضر تیم‌های دیگر، توانایی مالی لازم برای رسیدن به این سطح را ندارند. به عنوان مثال، چلسی را در نظر بگیرید، اگر آن‌ها ادن (هازارد) را از دست بدهند، معلوم نیست که لیگ را به چه رتبه ای تمام خواهند کرد. 

پیرس معتقد است، قهرمان نشدن لیورپول با فرض پیروزی در سه بازی باقی مانده اش و با کسب 97 امتیاز، آزمونی سخت برای بازیکنان این تیم خواهد بود. او عنوان کرد:

فکر می‌کنم این یکی از سخت ترین ضربه‌هایی باشد که آن‌ها تاکنون خورده اند. آن‌ها در سه فصل اخیر، دستاشان به هیچ جامی‌نرسیده است و اگر امسال هم موفق به کسب جام نشوند، موقعیت سختی برایشان پیش خواهد آمد. تنها چیزی که بین آن‌ها و جام قهرمانی قرار گرفته، منچسترسیتی است. از بخت بد آن‌ها، منچسترسیتی هم، در دوران بسیار خوبی قرار دارد. اگر لیورپول با این مقدار از امتیاز، در هر یک از 15 فصل اخیر لیگ برتر حضور داشت، احتمالا قهرمانی اش را در ماه فوریه قطعی می‌کرد.

درج آگهی و دانلود عکس و ویرایش عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *