Menu
عکس های غمگین پیکوفان

ارسال پاتریوت و نظامیان آمریکایی بیشتر به عربستان منتظر موافقت ترامپ – http://baaa.ir

دانلود دانشجویی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک منبع در وزارت دفاع آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد در صورتی که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا با طرح وزارت دفاع برای تامین سامانه‌‌های پدافندی آمریکایی برای عربستان سعودی موافقت کند، نظامیان آمریکایی بیشتری به عربستان اعزام خواهند شد.

این منبع که با سی‌ان‌ان مصاحبه می‌کرد افزود که انتظار می‌رود وزارت دفاع گزینه‌های نظامی‌محدودی را طی روزهای آینده به ترامپ ارائه دهد وامکان دارد که در میان این طرح‌ها ارسال سکوهای پرتاب موشک‌های پاتریوت آمریکایی و نیروهایی برای راه اندازی آنها به عربستان سعودی از جمله آنها باشد.

در حال حاضر آمریکا سامانه‌های پدافندی پاتریوت را در پایگاه هوایی امیر سلطان در عربستان مستقر کرده تا در آنجا از نیروهای آمریکایی محافظت کند. یک منبع نیز افزود که سامانه‌های پاتریوت دیگر در منطقه خلیج فارس نیز وظیفه حمایت از نیروها و تجهیزات آمریکایی‌ها در منطقه را داشته و امکان انتقال آنها به عربستان سعودی وجود ندارد.

این طرح در حالی مطرح می‌شود که چند روز از حمله یمن به تأسیسات نفتی آرامکو و ناتوانی پدافند پیشرفته‌ عربستان در رهگیری پهپادهای یمنی می‌گذرد.

در این حمله دو پالایشگاه بقیق و خریص مورد حمله قرار گرفته و طی آن نیمی‌از تولید نفت عربستان متوقف شد.

انتهای پیام/.

دانلود مقاله و کتاب و عکس پروفایل و جزو‌های شبکه‌های کامپیوتر ی دانشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *